Відбулася зустріч глав оборонних відомств держав – членів ШОС

  На москві відбулася зустріч глав оборонних відомств держав – членів ШОС та держав – учасниць СНД. Про це повідомило МО республіки бєларусь.

  Перед початком заходу до глав військових відомств із відеопромовою звернувся путін. Він наголосив, що зустріч проходить в умовах гострих геополітичних викликів, багато говорив про підступи Заходу та США, які “підвищують градус напруженості та конфронтації в різних регіонах світу. Тяжкі наслідки подібних дій ми бачимо сьогодні “наукраінє”. Протягом років Захід безсоромно викачував і експлуатував її ресурси, заохочував геноцид і терор на Донбасі, фактично перетворив цю країну на колонію і зараз цинічно використовує український народ як гарматне м’ясо, як таран проти росії, продовжуючи постачати “наукраіну” зброєю та боєприпаси“…, – і далі в тому ж дусі.

 

  Після цього учасники Зустрічі обмінялися думками щодо викликів та загроз військової безпеки та заходів щодо їх нейтралізації, обговорили питання взаємодії оборонних відомств як у багатосторонньому, так і у двосторонньому форматах.

 

  Підсумком проведення міжнародного форуму стало затвердження Планів двостороннього співробітництва оборонного відомства Білорусі з оборонними відомствами Казахстану, Киргизстану та Таджикистану на 2023 рік, інформує мо рб.

 

Заставка НАГАДУЄМО