Ветерани з Донеччини, які втратили зір, можуть пройти безкоштовну реабілітацію у Львові

Ветерани з Донеччини, які втратили зір, можуть пройти безкоштовну реабілітацію у Львові

Ветерани російсько-української війни можуть зареєструватися на безкоштовну реабілітацію у Львові. Програма направлена на соціальну адаптацію та формування навичок, необхідних для повсякденного життя ветеранів, які тотально втратили зір. Про це повідомили на сторінці Управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації.

Реабілітація триватиме 4 тижні. Залучаються ерготерапевт, психолог, фахівці із спеціальної освіти, фізичний терапевт, фахівці з орієнтування в просторі, які мають необхідну кваліфікацію та багатий досвід навчання ветеранів.

Cпочатку фахівці проводять скринінг фізичного і психологічного стану кожного учасника навчання, щоб правильно розрахувати фізичне навантаження, тривалість занять та сформувати індивідуальну програму навчання.

Під час проходження реабілітації ветеранів навчають користуванню різними гаджетами, які допоможуть у самообслуговуванні, опануванні спеціальних програм та користуванні телефоном і ноутбуком.

Після навчання всі ветерани та їхні родини отримають підтримку фахівців за місцем постійного проживання.

Реабілітація ветеранів відбуватиметься на базі Навчально-реабілітаційного центру «Левеня». Для ветеранів та супроводжуючих осіб курс реабілітації, проживання та харчування є безкоштовним, проїзд відшкодовується благодійним фондом.

Аби долучитися, потрібно зателефонувати за номером (050) 974-56-50 або (050) 334-54-30.