Ветеранський батальйон тероборони просить про допомогу

У зв’язку з необхідністю забезпечення особового складу 228 батальйону “Ветерани АТО” 127 бригади ТрО Харкова необхідною військовою амуніцією, громадська організація «Спілка ветеранів АТО» та Благодійна організація «Благодійний фонд «Допомога учасникам АТО/ООС» звертається до вас з проханням щодо надання фінансової допомоги для тих, хто із зброєю у руках захищає незалежність України.


В цей важкий час учасники АТО з Харкова та області з’єдналися в лавах батальйону “Ветерани АТО” 127 Бригади Територіальної Оборони. На нашому боці – досвід, завзяття та бажання боронити свою землю.


Від вас же ми чекаємо допомогу у придбанні військової амуніції (а саме: кевларові шоломи, каліматорні приціли, утримувачі для них), а також для ремонту транспортних засобів – того, без чого не можливо протистояти московській орді.


Ваш благодійний внесок ви можете перерахувати на рахунки Благодійної організації «Благодійний фонд «Допомога учасникам АТО/ООС».


Отримувач: Благодійна організація “Благодійний фонд “Допомога учасникам АТО/ООС”, код ЄДРПОУ 43590395.


Рахунки організації: UAN (гривня) – IBAN Code UA623515330000026009052156762, валюта UAN ХАРКIВСЬКЕ ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Звіти за використанням отриманних коштів ми надаємо протягом місяця.

Всю інформацію ви можете знайти на сайті (там є і сторінка у ФБ) Громадської організації «Спілка ветеранів АТО», на базі якої було створено батальйон “Ветерани АТО” у складі 127 БрТрО Харкова.
Зараз викладається мінімум конкретної інформації з огляду на постійні обстріли та атаки ДРГ у Харкові, але загальний огляд про діяльність батальйону ветеранів АТО можна отримати.
Дякуємо вам за допомогу!

 

Нагадаємо: