Ветеран війни обладнав капсульний готель

  Ветеран війни із Запоріжжя Олег Касьян, отримавши грант від держави, у рідному місті заснував капсульний готель.

  “Ідея заснувати у Запоріжжі саме капсульний готель у мене виникла декілька років тому. Я побачив такий готель в Києві. І оскільки я є заступником голови профспілки захисників і спортсменів у Запорізької області, то я бачив потребу в такому місці. Адже коли приїжджають команди спортсменів до ДС “Юність”, їх потрібно десь розмістити”, – розповідає ветеран.

  За словами Олега, він подався на програму “Грант для ветеранів та членів їхніх сімей” одним із перших. Реалізувати подібний проєкт мріяв кілька років.

  В готелі є 22 спальні капсули. На них Олег очікував пів року, адже до Запоріжжя вони їхали з Китаю. Крім цього, Олег облаштував для відвідувачів ще й зону відпочинку.

  “Кожному відвідувачу видають картку. Її вставляють у капсулу, одразу загоряється світло. 8 варіантів режиму світла, 6 видів вентиляції, вішалки. Кожному відвідувачу видаються навушники, оскільки в капсульному готелі важлива тиша, щоб не заважати іншим, і встановлено телевізор”, – говорить ветеран.

  Відкрити капсульний готель планує за місяць. Нині сам проживає у ньому, аби краще зрозуміти потреби своїх майбутніх гостей.

За матеріалами: Суспільне. Запоріжжя

НАГАДУЄМО: