Ветеран АТО врятував громадян від незаконної забудови (ВІДЕО)

 

Для вирішення конфліктної ситуації з забудовником відбулася зустріч секретаря міськради Ігоря Терехова з забудовниками із ЗАТ “Патентно-інноваційний центр” та мешканцями сусідніх будинків. Зустріч влаштував депутат Харківської міськради та ветеран АТО/ООС Юрій Корсунов.

 

“Наслідками можливої забудови будуть щільність будинків та проблеми з застарілою системою комунікацій. Саме тому місцеві жителі звернулись до мене з проханням допомогти розв’язати цю проблему. Планую і надалі допомагати та захищати інтереси громади!” – заявив Корсунов у своєму Фейсбуці.

 

Читайте нас також у Телеграмі

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку

 

 

На зустрічі були присутні керівники профільних департаментів та преса. Проблема виникла через те, що забудовник почав спилювати дерева та будувати паркан на території яка належить місцевій громаді, не маючи дозвольних документів, всупереч думці мешканців. Його діяльність спрямована на підготовку до будівництва багатоповерхового житлового комплексу. На нараді Ігор Терехов заявив, що він налаштований на комунікацію, але не дозволить будувати будь-що, поки забудовники не домовляться з місцевими жителями.

 

Нагадаємо: