“Весна прийде…” і “Вова поїде до Ростова”?

Те, що “Беллінгкет” заявило про розслідування – це вже «чорна мітка» і для Єрмака, і для Зеленського. Це говорить про те, що “отвєтка” від західних спецслужб за «підставу» вже готова, як і саме розслідування. Про це повідомляє телеграм-канал «Очки Баканова»

 

І якщо цю “відповідь” вирішили все ж таки оприлюднити, значить Захід, швидше за все, вирішив Зеленського «топити». Можливо, там зрозуміли, що це нездатна домовлятися людина, а можливо і просто звичайний зрадник.

 

Цікаво, чи буде в розслідуванні згадано «омманський візит» Зеленського? Буде дуже цікаво, коли нам нададуть документи про те, що Зеленський і Баканов були завербовані тоді. А Єрмак – ще раніше. В принципі, це мало кого здивує. Але це буде актуалізовано. І ось тоді постане питання про звільнення від влади зрадників. Так що, “київська весна” обіцяє бути веселою.

 

Bellingcat – інтернет-видання, заснована 15 липня 2014 року британським цивільним журналістом і блогером Еліотом Хиггинсом. Засновники сайту стверджують, що Bellingcat є незалежним проектом і публікує результати журналістських розслідувань про зони військових дій, використовуючи метод аналізу даних з відкритих джерел.

 

Назву проекту взято з англійської дитячої казки «Belling the Cat» («Дзвіночок для кота»). В ній розповідається про мишей, які розмірклвували, як їм уберегтися від кота. Одна з мишей запропонувала повісити коту на шию дзвіночок. Всім мишам ця ідея сподобалася. Та ніхто з них так і не наважився повісити дзвіночок на шию кота.

 

Фінансування: Хіггінс запустив Bellingcat в 2014 році за рахунок краудфандіга на Kickstarter і провів додатковий раунд краудфандінга в 2017. За словами творця сайту Еліота Хіггінса, приблизно половина фінансування виходить від грантів та пожертв, а інша половина – за рахунок семінарів з аналізу даних з відкритих джерел

 

Нагадуємо: