Вантажний космічний корабель Cygnus пристикувався до МКС (ФОТО)

 Вантажний космічний корабель Cygnus успішно пристикувався до Міжнародної космічної станцією (МКС), повідомило Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA).

 

 Вантажний корабель пристикувався до американського сегменту станції – модулю Unity. Стикування розпочалося в 4:38 і закінчилося о 07:16 за часом Східного узбережжя США (16:16 за Києвом), відзначили в Центрі управління польотами NASA в Х’юстоні (штат Техас).

 

 Cygnus бісля зближення з МКС був захоплений за допомогою 17-метрової руки-маніпулятора Canadarm-2, якою керували японський астронавт Соїті Ногуті та американський астронавта Майкл Хопкінс. Потім була проведена операція по підводу корабля до американського сегменту станції – модулю Unity для безпосередньої стикування, яка проводилася по командам з ЦУПа NASA в Х’юстоні.

 

 Cygnus доправив на МКС близько 3,7 тонн вантажу, в тому числі продовольство, а також обладнання та матеріали для проведення наукових досліджень.

 

 Планується, що американський “вантажний корабель” пробуде в складі станції близько трьох місяців. Потім на Cygnus завантажать зі станції сміття і всі відходи. Після автономного двотижневого польоту за  командою з ЦУПа NASA в Х’юстоні корабель буде зведений з навколоземної орбіти і згорить в щільних шарах атмосфери над малозаселеними районами Тихого океану.

 

Нагадуємо: