Колишнього члена “Партії регіонів” Вадима Новінського внесли до бази “Миротворець” через те, що політик “керує та фінансує діяльність, спрямовану на розпалювання міжрелігійної ворожнечі”. Відповідна інформація з’явилась на сайті бази.

 

  Новінський народився у Росії. Громадянство України отримав у 2012 році. Його вважають відповідальним за розповсюдження кремлівської пропаганди у вигляді “русского мира” від особи Української православної церкви Московського патріархату. Бізнесмена назвали “агентом впливу РПЦ в Україні”.

 

  За даними Генпрокуратури, він здійснював кампанією проти проукраїнського крила МП. А за президентства Януковича відповідав за ізоляцію митрополита Володимира і його помічника Олександра Драбинка. У профілі бази записано, що політик “керує та фінансує діяльність, спрямовану на розпалювання міжрелігійної ворожнечі”. Також підкреслюється, що він заперечує російську агресію.

 

  Автори матеріалу також згадали і про причетність Вадима Новінського до розорення Миколаївського суднобудівельного заводу “Океан”.

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial