Міжнародний проект «Подолання наслідків конфлікту» реалізується в Запорізькій області за рахунок коштів Світового банку, у співпраці Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та обласної виконавчої влади. Протягом першого етапу для ветеранів російсько-української війни та переселенців проводили курси з професійної орієнтації, на другому – підприємці – початківці вчилися розвивати власну справу, опановували основи маркетингу та фінансового планування.

За ініціативи волонтерського комітету при облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» з обговорення технічного завдання для третьої фази міжнародного проєкту «Подолання наслідків конфлікту».

Учасники «круглого столу» рекомендували обласній владі погодити технічне завдання з урахуванням наданих пропозицій. Після узгодження остаточної версії документу зі Світовим банком МінТОТ оголосить тендерний відбір виконавця проекту, в якому запорізькі психологи планують спільно взяти участь.

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial