В Україні запускають ветеранський бренд для товарів і бізнесу

  Міністерство у справах ветеранів під час форуму «Ветерани. Бізнес. Нові можливості », презентувало бренд «Створено захисниками», який буде просувати сувенірну і харчову продукцію, вироблену ветеранами АТО/ООС.

 

  «Наші захисники створюють унікальні речі – це і равликів ферми, це і крафтового сири, це і ковальська продукція, і багато іншого. Але про це ніхто не знає … Багато людей вже не тільки відновилися, вони беруть на роботу своїх побратимів, вони діляться своїми менторськими можливостями в плані розвитку бізнесу. І ми вирішили на рівні держави, спілкуючись з фондом «Вернись живим», який є однією з найбільших ветеранських організацій, яка підтримує ветеранські ініціативи: давайте зробимо наших ветеранів відомими, давайте дамо їм небагато можливостей. І тоді була заснована ідея створення бренду «Створено захисниками». Ми всі з вами ходимо в супермаркет і бачимо, там є стелажі з відповідною продукцією. Наприклад, органічне, щось крафтового, але там немає, на жаль, того, що робите ви – ветерани », – сказала міністрка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

 

  Вона зазначила, що вказаний логотип повинен стати унікальним і впізнаваним. За її словами, найякісніша продукція і послуги будуть маркуватися цим брендом і символізувати дієвість, якість продукту, відповідальність, гідність і повагу до своєї країни та громадян.

 

Фото Укрінформ

 

Аліна Олійниченко, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”