В Україні запускають новий інформаційний проєкт про те, як ветеранам і цивільним порозумітися

Український ветеранський фонд разом з порталом «Мілітарний» започаткував цикл програм для ветеранів та цивільних. Про це повідомляє Мінветеранів. У міністерстві зазначають, що новий інформаційно-аналітичний проєкт з  назвою «Спектри» покликаний  сприяти інтеграції військових у цивільне життя. 

Мета проєкту – надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями. Це допоможе їм у реінтеграції до цивільного життя, а також створить місток між ветеранами й суспільством.

У кожній програмі своя тема і спікери. Гості з ведучими обговорюватимуть права, можливості, психологічну підтримку, реадаптацію, проблеми та прагнення ветеранів.

Ведучою проєкту «Спектри» стала Катерина Супрун, журналістка «Мілітарного». Гість першої передачі – ветеран, засновник ветеранського видавництва та співведучий наступних програм проєкту «Спектри» Марко Мельник.

– Зараз перед українським суспільством стоїть задача розмити межу, щоб ветерани могли повертатися в цивільне життя й займати свою нішу, яка б не відокремлювала їх. Не має бути штучного поділу з боку цивільних, коли вони відмежували ветеранів як ту категорію, яка платить свою ціну за перемогу на війні, а інша частина суспільства почувається комфортно, делегувавши повноваження із захисту, – каже ветеран Марко Мельник.

Програма виходитиме щовівторка о 18:00 на ютуб-каналі «Мілітарного».