В Україні відбудуться урочистості з нагоди тридцятої річниці Збройних сил України

  Сьогодні в Україні, 06 грудня 2021 року, з нагоди тридцятої річниці Збройних сил України, в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Краматорську відбудуться урочисті заходи. Про це про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Facebook.

 

   У кожному з них відбудуться демонстраційні покази новітніх зразків озброєння та військової техніки, церемонії вручення бойових прапорів та почесних найменувань військовим частинам, нагородження військовослужбовців державними нагородами. Заплановані виступи військових оркестрів, частування всіх бажаючих кашею та чаєм.

 

  Окрім того, у Одесі пройде церемонія включення до складу Військово-морських сил ЗСУ 2 патрульних катерів типу “Айленд”, у Харкові військовим частинам вручать три танки Т-64БВ, 10 бронетранспортерів БТР-4Е та 10 броньованих автомобілів “Козак-2М1”, 34 одиниці ББКМ “Козак-2М1” урочисто передадуть військовим у Краматорську.

 

  Також у Львові, Києві і Одесі представники ЗСУ отримають у своє розпорядження 15, 13 і 12 одиниць автомобілів HMMWV відповідно.

 

  На Житомирщині Повітряним силам ЗСУ передадуть вертоліт Мі-8 та по одному літаку Л-39, Су-27 і АН-26.

 

  Під час святкування між цими містами буде проведено телеміст.