В УКРАЇНІ ПОТРІБНО СТВОРИТИ ПРИВАТНІ ВІЙСЬКОВІ КОМПАНІЇ, ЩОБ ВОНИ ЗАБЕЗПЕЧУВАЛИ БЕЗПЕКУ РІЗНИХ ОБ’ЄКТІВ І СТРУКТУР

Про це заявив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони, генерал-майор Сергій Кривонос в інтерв’ю “Фактам”.
“У всіх на с луху досить токсична російська ПВК «Вагнер». Але вона ж не єдина в світі. Існує чимала кількість успішних приватних військових компаній. У нас десятки тисяч людей повернулися з фронту, але в мирному житті виявилися нікому не потрібні. Хоча не ті, хто захищав це суспільство, мають підлаштовуватися під нього, а суспільство повинне надати їм підтримку. Приватна військова компанія – це громовідвід, який дасть змогу допомогти фронтовикам, які не зуміли себе реалізувати, продовжити займатися тим, що вони вміють робити якісно, отримувати за це гроші й визнання держави”, – зазначив Кривонос.
На його думку, ті, хто пройшов війну, можуть застосувати свої вміння, забезпечуючи безпеку різних об’єктів і структур. “У Сполучених Штатах приватні військові компанії створюють для того, щоб сотні тисяч демобілізованих військових не доставляли проблеми державі. А у нас атовців не беруть на роботу, тому що вони токсичні й непередбачувані. Створення ПВК допоможе вирішити цю проблему”, – вважає генерал.
 
За матеріалами Факти