В пустелі Арізони випробовують нове легке авто для армії США

На полігоні в Юма, який розташований на південному заході штату Арізона, проходить випробування новий автомобіль для армії Сполучених Штатів Infantry Squad Vehicle. Машина створюється з метою підвищення мобільності піхоти на полі бою. Нова розробка здатна перевозити до дев’яти солдатів піхотного відділення та їх обладнання.

 

Автомобіль створюється на базі пікапу Chevrolet Colorado ZR2 2020 року. Він має бути максимально легким, для того, щоб його можна було підвісити під вертоліт UH-60 Black Hawk, та максимально компактним, щоб поміститися всередині вертольота CH-47 Chinook. 

 

Випробування Infantry Squad Vehicle  проходитимуть до квітня місяця цього року, під час яких машину протестують на рівнинній місцевості, а також на схилах та пагорбах.  Очікується, що одразу після завершення випробувань, нове авто почне надходити до американської армії. 

 

 

Попередня сума контракту складає 214, 3 млн доларів. Договір укладено між дочірньою компанією GM Defense LLC та армією США в червні минулого року. У грудні компанія заявила, що реконструює завод в Конкорді, штат Північна Кароліна, для підтримки виробництва автомобіля. 

 

Для початку військові США планують отримати 649 автомобілів до кінця 2024 року, проте загалом очікується поставка 2065 машин. Першим підрозділом, який отримає нову розробку, стане 1-ша піхотна бригади 82-ї повітряно-десантної дивізії в Форт-Брегге. До десантників надійде 59 перших автомобілів. 

 

Нагадуємо: