В ОДЕСІ ВІДКРИВСЯ ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВІЙСЬКОВИХ

В Одесі 29 травня відкрився психологічно-медичний центр на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені Ушинського.

Передає НОВА.НЕТ із посиланням на  РадіоСвобода.

Викладачі вищу допомагатимуть в реабілітації ветеранам і учасникам бойових дій на сході України.

​На відкриття центру також приїхала міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

«Дуже важливо, що в цьому центрі застосована модель, яка працює в США, коли практична база поєднана із науковою. Студенти і викладачі мають можливість втілювати свої програми і практики безпосередньо на практичній базі реабілітаційного центру. Ця практика довела свою ефективність в США, де найбільші шпиталі розташовані поблизу великих університетів і в них є поєднання науки і практики», – заявила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз / Iryna Friz

Проводити реабілітацію викладачі розпочали в результаті співпраці із Міжнародним фондом соціальної адаптації за програмою «Україна-Норвегія». Також в роботі беруть участь представники громадської організації Одеський чорноморський центр конверсії військових кадрів.

Українське військове командування активно співпрацює із американськими військовими, створює програми з реабілітації і певним чином змінює освіту в сфері реабілітації, додала експерт.