В Одесі відкрито пам’ятник загиблим воїнам АТО/ООС

В Одесі на території військового містечка штабу оперативного командування «Південь» відбулося урочисте відкриття пам’ятника загиблим воїнам Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил.

 

До вшанування загиблих героїв приєдналися військовий комісар Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Євген Борисов та заступник військового комісара з територіальної оборони полковник Дмитро Бобров.

 

– Ми пам’ятаємо кожного із 385 військовослужбовців, які пішли від нас назавжди та назавжди залишаться у наших серцях, – наголосив командувач військ Оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк. -Цей монумент – глибока шана усім полеглим в боях воїнам з частин та підрозділів військ оперативного командування «Південь» і тим, хто помер від ран за роки військового протистояння на сході нашої країни.

 

Після церемонії відкриття відбулося освячення монументу і покладання квітів до його підніжжя в пам’ять подвигу героїв, які поклали свої життя в ім’я світлого майбутнього України і відстоювання національних інтересів її народу.

 

 

Прес-служба Одеського обласного ТЦК та СП