«Це буде окремий напрямок нашої діяльності – збір даних, організація роботи з пошуку зниклих безвісти, робота з родинами, чиї близькі пропали. Ми маємо знайти кожного воїна, адже, це не просто крилата фраза – це дійсно правда, що війна не закінчена доти, допоки не знайдений кожен її боєць. І ми будемо розшукувати не лише тих, хто пропав безвісти в ході російсько-української війни, але й всіх тих війн, в яких брали участь українці», – розповіла Оксана Коляда.

Про це заявила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда під час урочистого заходу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан.

Наразі, спільно з Мінюстом, підготовлено проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти».

Цим законопроєктом передбачається, що Комісію з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин очолить Міністр у справах ветеранів. Мінветеранів буде адмініструвати та вести реєстр зниклих безвісти, а також забезпечувати організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Комісії.

По цьому напрямку вже є домовленість щодо співпраці та обміну досвідом із Агенцією з питань пошуку військовополонених та зниклих безвісти США.

 

За матеріалами Міністерство у справах ветеранів

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial