В Херсоні рашисти викрали українських дітей

  В Херсоні сталося масове викрадення дітей російськими окупантами. Приблизно о четвертій ранку з Сімферополя до Херсона, під керівництвом так званого «заступника міністра охорони здоров’я Криму» Костянтина Скорупського, виїхала група людей, які називають себе «волонтерами». Їм поставили задачу вивезти з дитячого будинку в Херсоні 35 дітей, повідомив у Телеграм-каналі Андрій Цаплієнко.

 

  Учасників групи попередили, що вони мають бути в масках, капелюхах чи хустках. Тобто, із закритими обличчями. На той випадок, щоб не можна було ідентифікувати, якщо хтось із «волонтерів» потрапить на відео.

 

  О 09:00 два автобуси з Криму прибули до Херсона.  В автобуси почали саджати малюків – від одного року до п’яти. Серед них є ті, в кого діагноз аутизм та ДЦП. Дітей повезли до Криму на семи «швидких». 

 

  До каравану з викраденими дітьми долучили і два автобуси з дорослими. З людьми, у яких спостерігається психічний розлад. Фактично їх теж викрали з Херсона.

 

  В Сімферополі вивезених дітлахів розмістили в дитячому санаторії «Опушки». Іншу групу людей, а також хворих дітей відправили до села Строгановка, де є психіатрична лікарня. На даний момент вони знаходяться там. Далі, очевидно, українських сиріт повезуть до Росії. Що буде з хворими дорослими, чи повернуть їх до Херсона, невідомо.

 

Тепер про злочинців в масках.

 

  Насправді це переважно студенти Кримського державного медичного університету, який зараз називають «Академією». Спочатку їх переконали, що вони допомагають нещасним втекти від загрози війни. Але той факт, що «волонтерам» наказали закрити свої обличчя, як терористам чи грабіжникам, в студентів не викликав питань. Також їм категорично заборонили розповідати про сьогоднішню експедицію під загрозою відчислення з медичної Академії. 

 

  Керував студентами Денис Шадуро, один з провідних викладачів Академії. Особисто був присутній під час перевезення дітей «заступник міністра охорони здоров’я Криму» Костянтин Скорупський. Ці двоє точно знали, що роблять. І що вони вивозять дітей з території України без дозволу. А, значить, керують масовим викраданням людей.

 

Заставка НАГАДУЄМО