Усик і Ломаченко знялися в російському фільмі та розповіли про свою віру і дружбу з росіянами

Українські боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко знялися у документальному фільмі “Здрастуй, брате! Христос воскрес”. Фільм представлений російським монастирем “Корсунська Князь-Володимирська чоловіча пустинь” спільно з Києво-Печерською лаврою і опублікований на YouTube-каналі “Корсунська пустинь”.

 

https://www.youtube.com/watch?v=URGDmfubwEQ&feature=emb_logo

– Чергова гарна робота роспропаганди та філії ФСБ на території України. Малороси потихесеньку впевнено крокують вперед,  – так у Telegram коротко охарактеризував побачене відомий блогер Анатолий Штефан (Штірліц).

 

У фільмі також задіяні два російських спортсмени: боксер Олександр Трубников і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров. Також у зйомках взяв участь митрополит МПЦ в Україні митрополит Онуфрій та інші священнослужителі.

“Фільм розповідає про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів чемпіонів світу Василя Ломаченка, Олександра Усика і російських спортсменів. У нелегкі часи для канонічної православної церкви України, бійці залишаються відданими Богу, вірі, вітчизні!”, – йдеться в описі до фільму.

У цьому фільмі Ломаченко сказав, що Росія і Україна для нього завжди були “єдиним народом”, а також про те, що “у нього не вкладається в голові”, що Росія воює з Україною.

Усик заявив, що не припинить дружити з кимось із Москви через те, що “хтось ділить портфелі”.

Раніше Ломаченко та Усик привітали православних християн з Великоднем в компанії російських артистів, повідомляє УНІАН

 

Сьомий рік триває агресія Російської Федерації проти України.

Сьомий рік!

Кількість загиблих українців наближається до 14 тисяч… Щодня наші бійці на фронті потерпають від обстрілів російських військових та їхніх найманців, стримуючи подальше просування рашистських окупантів у глиб України. І в цей час у людей, які називають себе українцями, повертається язик говорити про те, що хтось «не поділив портфелі»…

 

На сьомому році війни пора вже чітко і остаточно визначитись –

ти ЗА УКРАЇНУ!  чи ти КОЛАБОРАНТ.