Уряд виділив 500 млн грн на будівництво нового корпусу для реабілітації ветеранів

На будівництво нового корпусу для Центру реабілітації пацієнтів зі спінальними травмами, що діє на базі Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни, Кабмін виділив 500 мільйонів гривень. Це гроші з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

За проєктом, новий корпус Центру реабілітації пацієнтів зі спінальними травмами — це будівля на чотири поверхи з бомбосховищем.

“На першому поверсі корпусу буде розташовано приймально-діагностичне та лабораторне відділення. На другому — відділення інтенсивної терапії, стаціонарне відділення, приміщення для працівників та перехід до наявного корпусу госпіталю. На третьому поверсі буде розташовано відділення інтенсивної терапії, приміщення для персоналу та операційний блок на три операційні зали. Четвертий поверх — приміщення адміністрації та п’яти реабілітаційних залів. Крім того, у госпіталі планується будівництво вертолітного майданчика для оперативного транспортування поранених військових та людей, які отримали травми”, — йдеться у повідомленні.

Будувати лікувально-реабілітаційний корпус розпочали восени 2023 року, завершити планують у 2025-му.