Уряд прийняв рішення щодо забезпечення участі української збірної «Ігор Нескорених» в міжнародних спортивних змаганнях у 2021 році

За ініціативи Міністерства у справах ветеранів України, сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо організації та забезпечення підготовки збірної команди України та її участі у 2021 році в міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених».

Така необхідність виникла у  зв’язку  з рішенням Ради та Фундації міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених»  перенести,через поширенням Covid-19, термін проведення змагань на 2021 рік . 

Рішення Уряду дозволить продовжити підготовку до змагань української збірної. Відбір до команди проводився минулого року у трьох містах: Одесі, Львові та Києві. Для участі у відборі зареєструвалося 350 ветеранів, з яких, у підсумку, 20 спортсменів зараховано до збірної.

 

Національна збірна «Ігор Нескорених» представлятиме Україну у 8 видах спорту, зокрема, плавання, біг, штовхання ядра, метання диска, баскетбол на візках.

Цього року міжнародні спортивні змагання у паралімпійському стилі «Ігри Нескорених» (Invictus Games) мали відбутися 9-16 травня у Гаазі.

Нагадаємо, що у змаганнях   «Ігор Нескорених» беруть участь ветерани та нинішні військовослужбовці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки в зоні бойових дій.