Укроборонпром планує взяти участь у створенні бойових роботів

  Завод “Меридіан” ім. С.П.Корольова, який входить до групи компаній “Укроборонпром”, візьме участь у створенні вітчизняних бойових роботів. Завод “Укроборонпрому” має забезпечити серійне виробництво, а холдинг Sikorsky Challenge — маркетинговий супровід. Директорка з розвитку заводу “Меридіан” Ольга Руденко вважає, що цей проект має стати прикладом співпраці між наукою та виробництвом. Про це повідомляє пресслужбу “Укроборонпрому”.

 

  Планується створення безекіпажних наземних компактних машин. Їх можна буде застосовувати для виконання логістичних, розвідувальних і бойових завдань, зокрема вогневої підтримки та розмінування.

 

  Створення бойових роботів має бути однією з п’яти інноваційних ініціатив заводу в оборонній сфері. Інші проекти, розповідає Руденко, стосуються протидії ворожим безпілотникам, розмінування територій за допомогою дронів та створення економічного електродвигуна.

 

  Також на заводі планують працювати над створенням технологій інтелектуального відеомоніторингу повітряного простору й високоточним наведенням засобів ураження повітряних об’єктів.