Українських ветеранів вже “виманюють” іноземці, – Наєм

Ветеран ЗСУ, адвокат Масі Найєм заявив, що вже зараз українських військових почали перекуповувати іноземці та пропонувати їм кошти за виконання місії в іншій країні. За його словами, після закінчення війни невідомо, чи залишаться наші ветерани в країні за таких умов.

“Моєму оперативному сержантові пропонували 10 тисяч доларів за місію в іншій країні. Я дуже вдячний йому, що він ціннісний, але це, я думаю, рідкість. Проте зараз ці люди, які безпосередньо на лінії фронту, коли демобілізуються, вони переїдуть. І це риторичне питання, чи він переїде в іншу країну за своєю дружиною, чи залишиться тут? Що йому держава дала як колишньому військовому, теперішньому ветерану? Часу обмаль. Поки ми пишемо закон, який передбачає написати інший закон про те, щоб написати ще закон, у нас немає цього часу”, – сказав він в інтерв’ю LB.ua.

Найєм наголосив, що в Україні немає чіткої інформації, що саме необхідно для ветерана. Він вважає, що більшості військовим не потрібні пільги, які надає держава. За його словами, завданням держави має бути повернення військового до життя, де він зможе самостійно заробляти кошти. 

“Ще раз згадую про квартиру. Якщо кожного ветерана спитати, чи хочеш ти квартиру, звісно, ми хочемо квартиру. Правда, я хочу. Я не маю своєї квартири… Але найважливіше – дати все, щоб вони стали рівними із цивільними… Єдина задача держави – повернути військового в ситуацію, коли він може заробляти гроші сам на себе. Бо якщо ні, то він тягар для держави”, – пояснив адвокат.