Український вертоліт не перетинав державний кордон Республіки Білорусь – Державна прикордонна служба України

  БЕЛТА, з посиланням на Державний Прикордонний комітет РБ, вчора «поширили новину» про те, що близько 12:00, 04 грудня 2021 року, в районі пропуску “Нова Рудня” український вертоліт Мі-8 на висоті близько 100 м. перетнув державний кордон і залетів на на територію Білорусії аж на 1 кілометр. Особливо наголошувалося, що стосовно даного інциденту поінформована українська сторона.

 

  Державна прикордонна служба України на свєму сайті спростувала інформацію стосовно перетину українськими повітряними засобами авіапростору Білорусі.

 

“В рамках посилення кордону та проведення прикордонної операції «Полісся» для моніторингу кордону активно використовуватиметься як авіація, так і безпілотні літальні комплекси. Авіація використовувалася і сьогодні. Під час польотів і виконання завдань екіпажами повітряних суден порушень не було, в т.ч. не допущено порушення повітряного простору суміжної країни”, – йдеться в повідомленні.

 

 

   Помічник голови Держприкордонслужби України — прессекретар Андрій Демченко,  в інтерв’ю журналісту УНН повідомив що Україна не отримувала жодних офіційних листів стосовно порушення авіапростору від Державного прикордонного комітету Білорусі.