Українського військового побили в храмі УПЦ-МП

  Сьогодні в одному з храмів Хмельниччини під час богослужіння побили українського військового. Речниця патрульної поліції Хмельницької області повідомила, що військовослужбовець ЗСУ під час богослужіння чоловік скинув зі столу на підлогу книгу “Євангелія” та “вчинив словесний конфлікт” зі священиком, який проводив літургію. Свідки інциденту викликали правоохоронців.

  За словами депутата Віктора Бурлика військовий Артур Ананьєв зайшов в храм та запитав людей, скільки ще мають загинути українців, щоб вони перестали ходити до московської церкви. Але замість відповіді прихвостні московського попа почали його бити і звинувачувати, пише Бурлик.

 

 В УПЦ-МП теж прокоментували інцидент. Там переконують, що “переодягнений у військову форму провокатор вчинив розбій у Хмельницькому соборі”. Він нібито здійснив напад на священнослужителя, зірвав Богослужіння, а також облив та пошкодив “Євангеліє”.

  Міський голова Хмельницького теж відреагував на інцидент. Він переконаний, що ті, хто бив військового, мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності, а патрульні, які склали протокол на військового мають бути звільнені.

 Він також повідомив, що на позачерговій сесії Хмельницької міської ради буде розглянуто припинення користуванням усіма земельними ділянками УПЦ-МП. А православні священики, які мають хоч частинку українського, після таких подій просто зобов’язані негайно вийти з феесбешної структури. І взагалі, “вся московська феесбешна агентура у вигляді УПЦ-МП має бути заборонена по всій країні”, — додав Симчишин.

Віктор Бурлик, 2022 рік.

НАГАДУЄМО:

Ветерани війни підтримали законопроєкт N9142