Українські ветерани можуть безкоштовно пройти програму відновлення в Іспанії

Проєкт «Фенікс» пропонує безкоштовну 5-денну програму відновлення в Іспанії за методом ПАТ-терапії. Організатори приймають на відновлення ветеранів, учасників бойових дій та їхні сім’ї. Це повністю безкоштовно. Учасникам окрім самої програми оплачують проїзд з України і назад, проживання та харчування.

«Можливість безкоштовно взяти участь у проєкті відновлення «Фенікс» стала можливою завдяки свідомому бізнесу, який підтримує нас донатами. Отже ми закликаємо усіх, хто хоче допомогти відбудовувати країну, вкладати в людський потенціал», — пояснила Марина Шинкарьова, співзасновниця проєкту.

У програмі «Фенікс» застосовують здорову дієту, терапевтичне відновлення природою, сонцем і морем, свіжим повітрям. Ветеранів вчать базовим елеменам йоги та дихальних практик для подальшого самостійного застосування.

«Навіть просто зміна картинки з України на заспокійливу атмосферу Іспанії сприяє швидкому відновленню», — зазначає Антон Мормуль, засновник проєкту.

Також проєкт «Фенікс» передбачає застосування психоделічно-асистованої терапії (ПАТ) у супроводі персонального досвідченого провайдера.

ПАТ заснована на принципі нейроплатичності мозку, яка значно зростає під дією психоактивних речовин та поєднується з психотерапією.

Цю терапію застосовують при неефективності медикаментозної терапії та відсутності позитивних змін від застосування традиційних методів, доступних зараз в Україні.

Засновники проєкту вказують, що ПАТ є ефективнішою за класичні методи психотерапії, лікування і реабілітації при середніх та важких формах ПТСР, депресіях та тривожних розладах.

Учасникам програми допомагають відновитись психологічно: переосмислити свій досвід, знайти нові сенси в житті, досягти внутрішнього балансу.

Ветерани-азовці на відновленні у проєкті «Фенікс».

Залишити заявку на участь у проєкті «Фенікс» можна на сайті або через WhatsApp та Telegram за номером: +34664197345.