Українські морпіхи вчилися відбивати морський десант та обороняти важливі об’єкти (Відео)

На узбережжі Азовського моря пройшли тактико-спеціальні навчання з бойовою стрільбою з особовим складом підрозділів бригад морської піхоти у взаємодії з авіацією Сухопутних військ ЗС України, підрозділами десантно-штурмових військ ЗС України, морською авіацією ВМС ЗС України та Державною прикордонною службою України.

Про це повідомляє АрміяInform.

 

Учасники навчань відпрацьовували питання надання відсічі морському десанту противника, звільнення та встановлення контролю над важливими об’єктами інфраструктури у виключній морській економічній зоні України.

Під час тренування морські піхотинці вдосконалювали навички десантування на необладнане узбережжя з повітря під прикриттям авіації. Крім того, були відпрацьовані питання нанесення вогневого ураження по морських цілях, протиповітряної оборони, надання першої медичної допомоги та евакуації особового складу і техніки з поля бою.

 

– Були проведенні спільні двоступеневі командно-штабні навчання з залученням батальйонів до практичних дій, – зазначив командир окремої бригади морської піхоти Микола Палас. – Підрозділи відпрацювали практичні дії щодо захоплення важливих об’єктів на узбережжі та їхнього утримання.