Україна втратила 150 тисяч пораненими і загиблими, – New York Times

  Понад 150 тисяч українських військових було поранено або вбито від початку війни, пише The New York Times посилаючись на оцінки неназваних західних офіційних осіб та аналітиків. І ця цифра не враховує втрати цивільного населення. Якщо порівнювати військовими втратами росіян, то вказана цифра українських втрат майже в сім-вісім разів менше. 

  Далі автор статті пускаються в роздуми про те, що на Росії мешкає 145 мільйонів і порівнюють із цифрою населення України, забуваючи про те, що більшість “національних квартир” у Російський Федерації тільки й чекають послабоелення контролю Центра, щоб втекти зі складу “братньої сім’ї народів. І оті 100 мільйонів аж ніяк не зацікавлені брати участь у війні. Але, то таке…

  У статті також позитивно оцінили рішення Зеленського звільнити всіх обласних військкомів та наголошується на необхідності продовження мобілізації в Україні. 

  Автор статті не приховує своє невдоволення повільним контрнаступом ЗСУ, який триває вже два місяці і дуже панічно реагує на наступ російських військ на місто Куп’янськ.

  Дана стаття цікава тим, у якій формі пересічним американцям згодовують інформацію про війну в Україні. Американські політики теж є споживачами даного інформаціного продукту.

За даними Генштабу ЗСУ загальні бойові втрати противника (ТІЛЬКИ ЗАГИБЛІ, без поранених) 24.02.22 по 12.08.23 орієнтовно склали  близько 253.290 осіб. Інші втрати росіян представлені на інфографіці ГШ ЗСУ. Облік кількості пораненх і померлих від ран рашистів ГШ ЗСУ, схоже, неведе.

Юріс Шалтіс, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті – часопис війни, 535 доба