Учасники Національної збірної України на Invictus Games-2023 пройдуть відновлювальні збори на Львівщині

Розвиток ветеранського спорту в Україні та залучення якомога більше Захисників і Захисниць до занять ним, пише сайт Міністерства у справах ветеранів, є одним із пріоритетів роботи. За підтримки Міністерства наша Національна збірна взяла участь у міжнародних змаганнях Invictus Games-2023 у Дюссельдорфі, де завоювала рекордні 34 медалі.

25 українських ветеранів, військовослужбовців та волонтерів, які пройшли національний відбір, продемонстрували кращі показники у шести видах адаптивного спорту. Тож, з метою відновлення Нескорених та подальшого удосконалення системи тренувань для участі в майбутніх Іграх, було вирішено провести відновлювальні навчально-тренувальні збори для учасників збірної.

– Днями на Львівщині стартували відновлювальні навчально-тренувальні збори, – повідомила заступник Міністра у справах ветеранів України Світлана Кашенець. –  Упродовж двох тижнів члени збірної України не тільки пройдуть належне відновлення після Ігор, а й отримають зворотній зв’язок від команди тренерів, спробують формат тренувань за паралімпійською системою. Тому є важливим спілкування та обмін досвідом з Параолімпійськими збірними.

Джерело:

https://mva.gov.ua/ua/news/za-pidtrimki-minveteraniv-uchasniki-nacionalnoyi-zbirnoyi-ukrayini-na-invictus-games-2023-projdut-vidnovlyuvalni-zbori-na-lvivshchini