У зоні бойових дій загинув боєць з Харкова

 

 

Сьогодні, близько 10.00, в зоні проведення Операції об’єднаних сил на невстановленому вибуховому пристрої підірвалися троє українських військових. Трагічний інцидент стався в районі Новолуганського  у Донецькій області. Як повідомили на сайті Президента України, вибух стався під час переміщення військовослужбовців з метою перевірки несення служби та зміни чергових на вогневих позиціях.

 

 

Місце вибуху

 

 

Стали відомі імена загиблих воїнів: капітан  Олександр Войтенко (1974 року народження, Кременчук), солдат В’ячеслав Олексієнко (1987 року народження, Кременчук) та старший солдат Дмитро Мироненко (1994 року народження, Харків). Загиблі бійці проходили службу у складі 122 ОАеМБ 81-ї ОАеМБр. 

 

На сторінки волонтерського центру “Сестра милосердя АТО/ Харків” повідомляють, що поховають Дмитра Мироненка у цей вівторок.

 

 

 

 

Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група ТУ ДБР у м. Краматорську та Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.Кримінальне провадження відкрите за ч. 3 ст. 425 КК України (недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану).

 

Нагадуємо: