У водіїв, які не сплачують штрафи за перевищення швидкості, планують забирати авто: почнуть з водіїв Харкова

  Заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко анонсував появу нового покарання для водіїв, які не сплачують штрафи за перевищення швидкості. За його словами, таких порушників будуть позбавляти автомобілів. Про це повідомляє  прес-служба Мін’юсту.

 

  Гайченко пояснив, що на такий крок зважилися після двох резонансних ДТП у Харкові, де наприкінці жовтня неповнолітній на автомобілі Infiniti на шаленій швидкості протаранив інше авто, в результаті чого водій останнього загинув. За кілька днів після трагедії на тому ж місці ще один автомобіль Infiniti збив літню жінку, яка переходила дорогу. Тому Харків, як сказав представник Мін’юсту, буде першим містом, де почне діяти нове покарання для водіїв-порушників.

 

  “Такими порушниками є одні й ті ж самі люди… Якщо людина дозволяє собі їздити містом зі швидкістю у понад 150 км/год, то вона має за це відповідати. Особливо за умови, якщо вона не тільки порушує швидкісний режим, але й не сплачує штрафи по таким перевищенням”, – заявив Гайченко.

 

  Після Харкова, як сказав заступник міністра, цю ініціативу реалізують в Києва, а потім – по всій Україні.