У Військовий інститут імені Шевченка приїхали стажуватися французи

Двоє курсантів Військової академії Сен-Сір Коеткідан протягом двох тижнів пройдуть стажування у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка. Про це повідомляє “Армія-Inform”.

 

“Ми дуже вдячні українській стороні за можливість організації такого навчання для кадетів Франції. Я впевнений, що наша співпраця буде продуктивною й результативною” – відзначив журналістам заступник аташе Французької Республіки з питань оборони майор Патрік Марньє.

 

З новоспеченими курсантами  працюватимуть викладачі кафедри психології та педагогіки, політології, а також фінансового забезпечення та військової закордонної інформації. Також план навчання курсантів передбачає також заняття з вогневої підготовки, на яких французькі представники зможуть виконати стрільби з основних зразків зброї Збройних Сил України.

 

“Для курсантів вже визначені екскурсії містом Київ, відвідування музеїв та залучення їх до освітньо-розважальних заходів Військового інституту” – розказала журналістам начальник групи міжнародного військового співробітництва інституту майор Марія Ромашина.

 

Нагадаємо: