У Сумах відкрито Центр ветеранського розвитку

  Центр ветеранського розвитку було відкрито на базі Сумського державного університету. Подібні заклади вже  відкрито у Дніпрі, Львові, Вінниці, Миколаєві, Житомирі, Харкові, Києві на базах провідних вишів Відкритий Центр в Сумах  вже восьмий, повідомили в Мінветеранів.

  Створення Центрів ветеранського розвитку – це проєкт Міністерства у справах ветеранів на виконання Плану пріоритетних дій Уряду на 2023 рік. Діяльність таких осередків є важливою складовою у процесі формування й реалізації державної політики у сфері професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці ветеранів війни, членів їхніх сімей і родин загиблих Воїнів.

  Заступниця Міністра у справах ветеранів України Тетяна Калита під час урочистого відкриття Центру зазначила, цей заклад стане тим місцем, куди приходитимуть колишні військові, щоб обмінятися досвідом, знайти однодумців, обговорити наболіле, отримати ту чи іншу нову для себе спеціальність й далі успішно крокувати у власному розвитку в цивільному житті. Також тут готуватимуть майбутніх помічників ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Invictus Games 2023 – завершився четвертий день змагань