У США жахнулися, дізнавшись про умови, в яких працюють українські фермери

  Посол Фонду ООН з Глобального Сталого Розвитку Вадим Івченко в інтерв’ю УНН розповів, як у США оцінюють земельну реформу діючої влади в Україні.

 

  “У США, звичайно, вітають відкриття ринку землі, але коли я розповів, які умови створили для наших фермерів, там жахнулися: немає фінансових інструментів, немає дешевих кредитів, немає нормальної правоохоронної та судової системи, яка захистить фермера чи їхні врожаї. У нас підтримують людину, яка має 600 тисяч гектарів, а людина, яка має 2 або 6 гектарів, і є сімейним фермером – ні”, — розповів народний депутат.

 

  За словами Вадима Івченка окреме занепокоєння викликає податкове навантаження на маленького фермера. “Сьогодні владою пропонуються податкові навантаження саме на маленькі фермерства, які їх зрівнюють з великими: тепер великі агрохолдинги будуть платити стільки ж, скільки й сімейні фермери. Можу сказати, що у наших американських колег є сумніви, що земельна реформа, здійснена подібним чином, піде на користь українським фермерам і українському сільському господарству”, — підсумував народний депутат.

 

Нагадуємо: