У США розкрили фінансові махінації кандидата в президенти Байдена в Україні

 Американські сенатори випустили довгоочікуваний звіт про фінансові махінації сімейства Байденів в Україні. У першу чергу він стосувався бізнес-схем за участю Хантера Байдена.

 

 Ще в квітні 2014 року відразу після Євромайдану Хантера взяли на роботу до ради директорів “Burisma Holdings”, де він отримував по 50,000 доларів в місяць за якісь “консалтингові” послуги. Насправді, на думку сенаторів, його, найняли, щоб мати доступ до тіла тодішнього віце-президента США.

 

Читайте також:

Прорадянський рух в РФ-ії показав своє справжнє обличчя

 

 Хантер був не єдиним представником “золотої молоді” Демпартії, яку відправили на годівлю на Україну. Наприклад, Пол Пелосі, син спікера Ненсі Пелосі, також отримував свою частку “відкатів” від енергетичного бізнесу з українськими зв’язками.

 

 Сенатори встановили, що адміністрація Обами розуміла, яким конфліктом інтересів є робота Хантера на Україні. Однак ніяких заходів, щоб цьому перешкодити, вони не вчинила – все таки мова йшла про сина віце-президента, формально другої людини в країні.

 

 Лише два анонімні джерела в апараті Обами наважилися висловити стурбованість тим, як Байден намагався перешкодити розслідуванню щодо “Burisma Holdings”, погрожуючи Києву блокуванням мільярдної допомоги з Вашингтона.

 

 У звіті говориться про численні випадки того, як Хантер спускав шалені українські гроші на повій. У це можна повірити: адже у Хантера вже є як мінімум один позашлюбна дитина від стриптизерки з Арканзасу. Від нього, до речі, той намагався довго відмовитися.

 

 А інвестиційну фірму Хантера під назвою Rosemont Seneca Thornton викрили в отриманні 3.5 млн доларів з рахунків компанії, пов’язаної з Оленою Батуриною.

 

Нагадаємо:

Американські конвертоплани над Києвом (ВІДЕО)