У Слов’янську обговорили нагальні питання щодо забезпеченню потреб ветеранів

Начальник управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації Артур Насібян 22 лютого здійснив робочий візит до Слов’янської міської територіальної громади. Про це повідомляє управління з питань ветеранської політики при Донецькій ОДА

Участь у робочій зустрічі прийняли керівництво Слов’янської міської військової адміністрації, представники управління соціального захисту населення та  ветерани і члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць.

Під час зустрічі обговорено найактуальніші питання щодо отримання статусів, як учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни, так і членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Акцентовано увагу на реалізації державної програми щодо отримання послуг з «професійної адаптації» та виконання заходів місцевої програми територіальної громади.

Начальником управління, зазначено про необхідність у плідній взаємодії між регіональним і місцевим органами задля забезпечення потреб та наданню якісних послуг ветеранам та членам їх сімей.