У Сербії та Угорщині антиукраїнські сили залишилися при владі

  У Сербії та Угорщині сьогодні відбулися вибори. Попередні дані свідчать, що при владі в цих країнах залишилися антиукраїнські сили.

 

  У Сербії на виборах переміг проросійський кандидат – президент Олександр Вучич. Попередньо за Вучича проголосували понад 68% громадян, за Здравка Поноша – 11%, за Бранку Стаменкович – 4,5%. На посаду президента Сербії претендували вісім кандидатів.

 

Олександр Вучич

    Шанувальники Путіна в Угорщині – партія Віктора Орбана, – перемагає на виборах в Угорщині. Орбан переміг на четвертих поспіль парламентських виборах. Його консервативна партія “Фідес” набрала 54,6% (у 2018 – 49,3%), це найкращий результат партії з моменту приходу до влади у 2010 році.

 

   Опозиційна проєвропейська коаліція на чолі з лідером руху “Угорщина для кожного” Петером Маркі-Зай набрала 28%.

 

Віктор Орбан

   Орбан з промовою він звернувся до своїх шанувальників: “Ми будемо до кінця життя пам’ятати цю перемогу, бо нам довелося битися з величезною кількістю опонентів: місцевими лівими, міжнародним лівим крилом, бюрократами Брюсселя, усіма грошима та інститутами імперії Сороса, міжнародними засобами масової інформації, а також українським президентом. У нас ніколи не було стільки опонентів». 

 

  Цікава промова лідера Європейської країни, яка на відміну від України, є членом ЄС та перебуває в НАТО.

 

  Латвія, Литва, Естонія та Польща збираються повністю закрити кордони з Росією та Білоруссю.