У прифронтовій зоні зараз триває ліквідація пожеж

Минулої доби по всій лінії фронту фактів порушення режиму припинення вогню зафіксовано не було.

Сьогодні з ранку, 04 вересня 2020 року, на усіх ділянках відповідальності українських підрозділів обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації не зафіксовано.

У районі проведення операції  зараз триває ліквідація пожеж, що виникла на Донеччині та Луганщині. Підрозділи Збройних Сил України разом з вогнеборцями ДСНС беруть участь в гасінні вогню поблизу населених пунктів Валуйське, Станиця Луганська, Лопаскіне, Лобачеве, Попасна, Новоолександрівка, Трьохізбенка. До гасіння пожеж залучено необхідна кількість особового складу та техніки.

Пожежі вже ліквідовано у населених пунктах Красногорівка, Зайцево, Єлизаветівка, Золоте-3 та Кам’янка, – повідомляжпресслужба ООС.

Ряд ЗМІ поширили інформацію про одного загиблого і мінімум трьох травмованих наших захисників внаслідок ліквідації вогню в районі розташуванні підрозділів ЗСУ на «лінії зіткнення». Також повідомляється про дві одиниці техніки, які знищив вогонь.

У прифронтових районах саперами Об’єднаних сил розміновано більше десяти гектарів території та передано на знищення 142 вибухонебезпечних предмети.

Для усунення наслідків артилерійських обстрілів попередніх років рятувальники Об’єднаних сил проводять роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків мирниз мешканців та об’єктів інфраструктури. За минулу добу вони відремонтували 17 будинків, а ще на десятьох об’єктах роботи продовжуються.

Втрати російських окупаційних військ 03.09.2020 р. склали 3 особи: безповоротні (200) – один (не бойовий,обставини уточнюються ), санітарні (300) –  двоє ( небойові, обставини уточнюються). Втрати ОВТ – 1 одиниця (підрив на НВП в межах своїх позицій).

Додатково інформація уточнюється.