У Полтавській області заарештували майно російського генерала на загальну суму 1 млрд. грн., – СБУ

  На Полтавщині заарештували майно російського генерала Валерія Капашина на загальну суму  більш ніж 1 мільярд грн, повідомила пресслужба СБУ. Генерал Валерій Капашин обіймає крісло начальника федерального управління з безпечного зберігання та знищення хімічної зброї при міністерстві промисловості та торгівлі російської федерації.

Під арешт потрапили:

  • 17 земельних ділянок;
  •  більше 3 тисяч м² житлової нерухомості, зокрема, будинок сім’ї Капашина;
  •  понад 20 комерційних об’єктів: готелі, ресторани преміум класу, офісні та торгово-розважальні центри – всього майже 30 тисяч м².

   Майно було оформлене на дочку та зятя генерала. У такий спосіб російський генерал використовував своїх родичів для легалізації коштів, які він одержував від корупційних схем у москві. Через підставні фірми він виводив гроші з України до рф. Прибуток від “сімейного” бізнесу йшов на фінансування “інвестиційних” проектів на території РФ та на тимчасово окупованому рашистами Донбасі.

   Напередодні широкомасштабного вторгнення рашистів в Україну “родичі” російськго генерала завбачливо виїхали з України до РФії та очікувано отримали російське громадянство.

НАГАДУЄМО:

Не наша культура. Привіт із 2001 року