У Ніжині відкрився ветеранський простір “Незламні”

У Ніжині відкрився ветеранський простір, куди можуть звертатися ветерани, військовослужбовці та члени їхніх родин з усієї області. За словами міського голови Олександра Кодоли, гроші на облаштування простору їм дали благодійники та іноземні партнери.

За словами проєктної менеджерки Інни Кулинко, ідея створити такий простір з’явилася ще восени 2022 року. Ремонт розпочався в грудні 2023 року. Його допомагали робити волонтери, ветерани та члени їхніх сімей, родини загиблих. Рада підприємців закупила металопластикові двері та вікна.

Окрім кімнат для відпочинку та роботи, в хабі є спортивна зала. Також у просторі можна отримати послуги юриста та психолога. Крім того, тут є дитяча кімната та вихователька, яка може приглянути за дітьми, поки батьки зайняті.

За словами проєктної менеджерки, вони мають отримати списки людей, з якими зможуть працювати.

“Ми будемо проводити якісь групові заняття. У нас зараз не така велика кількість ветеранів у місті, тому плануємо працювати з дружинами і ветеранів, і військовослужбовців. Тому що дружини теж повинні бути готові до зустрічі з військовими”, – сказала Інна Кулинко.