У Миколаєві відкрили Стелу пам’яті загиблим морпіхам

У Миколаєві відбулося відкриття меморіалу пам’яті військовослужбовцям окремого батальйону морської піхоти, що загинули під час російсько-української війни.

 

Урочистий захід проведено за участю морських піхотинців, волонтерів, духовенства, рідних і близьких загиблих військовослужбовців, а також небайдужих жителів міста Миколаєва. Особовий склад батальйону зробив значний внесок у проєктування та створення меморіалу загиблим побратимам.

– Захищаючи рідну землю, свою державу, своїх співвітчизників, вони віддали найцінніше, що в них було – свої молоді життя. До останнього подиху, чесно й героїчно виконували свій військовий обов’язок. На жаль, небо забирає найкращих. Вони вічно стоятимуть у нашому строю. Схиляємо голову перед пам’яттю морських піхотинців, які полягли в ім’я миру в державі. Нехай сьогоднішнє й майбутнє покоління ніколи не забудуть подвиг Героїв, – наголосив командувач морської піхоти генерал-лейтенант Юрій Содоль. – Герої не вмирають! Вони живуть у нашій пам’ять доти, доки б’ються наші серця. Хай пам’ять про усіх полеглих бойових побратимів згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній українській землі, – додав командувач морської піхоти.

 

Присутні вшанували полеглих морських піхотинців хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.