У Могилянці стартувала україно-канадська програма з покращення менеджменту у Мінобороні

У Києво-Могилянській бізнес-школі стартувала Стратегічна програма лідерської освіти для керівників Міністерства оборони за сприяння Канадського уряду. Про це повідомляє “Армія-Inform”.

 

“Хотів би подякувати уряду Канади і Києво-Могилянській бізнес-школі за зусилля, які ви докладаєте до підтримки оборонної реформи в Україні. Сьогоднішня подія є символом зацікавленості міжнародної спільноти та української інтелігенції в розвитку оборонних інституцій і збереженні української державності” – цитують журналісти міністра оборони Андрія Тарана.

 

За даними видання, програма є трирівневою. Її задача – посилити інституційне ядро відомства, яке складається з директорів департаментів, керівників підрозділів та експертів, які мають займатися подальшою реформою Міністерства оборони.

 

“Нові моделі конфлікту вимагають нової моделі оборонної системи країни, і саме на це спрямована наша програма. А також на формування системи управління, яка дозволить результативно забезпечити успіх. Також програма сфокусується на розробці і впровадженні нової моделі Міністерства оборони, яка дозволить ефективно реалізувати візію Міністра оборони України та інституалізувати зміни в роботі команди. Звичайно, нова модель вимагатиме зміни культури, як самого Міністерства оборони, так і Збройних Сил України. Вона буде заснована на євроатлантичних принципах і цінностях” – заявила журналістам керівниця програми Гелена Саврук.

 

Нагадаємо: