У Києві зграя молодиків жорстоко побила ветеранів бойових дій

На станції метро “Університет” зграя молодих спортсменів жорстоко побила двох працівників Служби безпеки України. Один з офіцерів досі перебуває в лікарні. Потерпілий отримав перелом кісток носу, перелом носової перегородки, відкриту черепно-мозкову травма, множинні забійні рани. Інформацію про інцидент оприлюднило видання Резонанс.

 

 

Конфлікт почався з того, група молодиків 12 лютого о 20:36 увірвалася до станції метро “Університет”. Спортсмени перестрибнули через турнікет та почали спускатися на платформу станції метро, за допомогою ескалатора.

 

“Зловмисники влаштували ледве не квест із акробатичного подолання турнікету без сплати за проїзд, а на зауваження двох працівників СБУ, які їхали поруч на ескалаторі, вони вирішили покарати їх вже на платформі метрополітену. Обидва співробітники отримали важкі травми, один із них і досі перебуває в реанімації з відкритою черепно-мозковою травмою”, – повідомляє інформатор видання. 

 

Він також додає, що постраждалий – офіцер військової контррозвідки, який разом із “Правим сектором” пройшов через жорна війни, брав участь у бойових діях у Широкиному та Авдіївці. 

 

Відео інциденту вже було оприлюднено в соцмережах.

 

Поліція порушила кримінальну справу ч.2 ст. 296 ККУ “Хуліганство”. Правоохоронці підозрюють семеро молодих професійних спортсменів, майстрів спорту з бойового самбо, неодноразових переможців національних чемпіонатів і міжнародних змагань.

 

Як повідомляє видання, батьки батьки спортсменів намагаються пом‘якшити покарання за скоєне “олімпійської надії України з самбо”. За їхньої ініціативи розпочато кампанію з дискредитації постраждалих працівників СБУ.  

 

Нагадуємо: