У Києві носяться з «відьмацьким капелюхом», як дурень з писаною торбою

Директор Департаменту культури КМДА Діана Попова у своєму Facebook повідомила, що під головну ялинку країни, що на Софійській площі у Києві, знову повернули конструкцію у вигляді “відьмацького” капелюха, який раніше під тиском християн зняли з верхівки цієї ж самої ялинки.

 

Діана Попова пише: “Довжелезна черга стоїть до накращого символічного місця, де можна загадати бажання під чарівним капелюхом Символічне фото під найочікуванішим арт-об’єктом сезону можна зробити біля головної ялинки країни”.

 

На світлинах, які Попова додала до допису, видно, як капелюх височіє над пустим кріслом-троном, на яке можна сісти і зробити фото.

 

Після критики з боку християн засновник проекту Folk Ukraine, організатор новорічних і різдвяних свят на Софійській і Контрактовій площах Ігор Добруцький, перед відкриттям головної ялинки країни змушений був демонтувати антихристиянський атрибут і прикрасити головну різдвяну ялинку країни саме різдвяною зіркою, замість “відьмацько-чаклунського” капелюха, який демонтували 13 грудня.

 

І от, капелюха притягли під різдвяну ялинку знову. Навіщо? Щоб зафіксувати “черговий акт вандалізму”?

 

Нагадаємо: