У Харкові відбулась акція на підтримку Сергія Стерненко

Мешканці Харкова вийшли сьогодні на вулиці міста на підтримку громадського активіста Сергія Стерненка. В акції приймали участь представники організацій “Спілка ветеранів АТО”, “Громадська самооборона”, “Голос” та “Європейська солідарність” та інші. Усього підтримати Стерненка вийшло близько п’ятисот осіб.

 

Читайте також:

 

Місцева влада вивісить прапори ОУН на кордоні з РФ (ФОТО)

 

 

Акція розпочалася о 14.00 центрі Харкова, на Майдані конституції. Мітингарі висловлювали гасла на підтримку Стерненка а також стверджували, що його арешт та засудження були здійснені у незаконний спосіб. Після мітингу на Майдані конституції, відбулася хода до будівлі Головного управління національної поліції в Харківській області. Там активісти також провели мітинг та висловили своє невдоволення вироком суду Стерненку.

 

Читайте нас також у Телеграмі

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку

 

 

Акція відбулася мирно та без провокацій.Цього вівторка, 23 лютого, в Одесі оголосили вирок громадському активісту Сергію Стерненку. Його визнали винним у викрадені людини та засудили до семи років позбавлення волі. Крім того, суд постановив конфіскувати половину майна засудженого.

 

Нагадаємо: