У Харкові планують здійснити другу спробу наруги над пам’яттю загиблих українців

 Вхідний напис до «Фельдман-Екопарку», який було розміщено на фоні Меморіалу загиблим українцям від голодомору та знесено 06 листопада 2020 року групою «невідомих молодиків», планують відновити.  Про це заявив народний депутат України, засновник екопарку Олександр Фельдман в ефірі “112 каналу”.

 

“Приїхала банда, зламала все, поліція приїхала тільки через півгодини. …І я не сумніваюся, що вони були спеціально найняті певними силами для нападів на нас. Ми подали заяву в поліцію і зробимо все від нас залежне, щоб організатори і учасники цього нападу були покарані”, – підкреслив Фельдман.

 

 Він переконаний, що скандальний напис стояв саме біля території Екопарку, а не біля Меморіалу жертвам Голодомору, як це можна побачити на фото.

 

 За словами олігарха, співробітники екопарку протягом декількох років наглядали за Меморіалом, проводили біля нього прибирання, висаджували дерева. Крім того, туди з екопарку направляли екскурсії, приходили діти.

 

 Фельдман запевнив, що в недалекому майбутньому на цій території з’явиться історико-культурно-освітній комплекс, християнська церква. Тому він вважає, що ні про яку неповагу до пам’яті жертв не може йти мова.

 

 Він також наголосив, що Фельдман Екопарк, – це територія без політики. Це Музей релігій, це Центр толерантності, це проекти, спрямовані на підвищення взаєморозуміння між людьми, зокрема, представниками різних національностей, культур і релігій.

 

 Нагадаємо, що біля Меморіалу жертвам Голодомору на виїзді з Харкова в кінці жовтня 2020 року з’явився величезний напис “Фельдман Еко-парк”, що викликало обурення і гнів в соцмережах.

 

 Українці вважають подібне “рекламне оголошення” наругою над пам’яттю замордованих голодом людей і плювком в обличчя тим, хто вижив.

 

Читайте також: