У Капітолії застрелили ветерана ВПС США

Під час стрілянини в Капітолії загинула ветеран ВПС США Ешлі Беббітт, повідомив телеканал “Fox News” з посиланням на її родичів.

 

Беббітт жила в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, і була твердою прихильницею президента Дональда Трампа. Вона 14 років служила в ВВС, чотири рази бувала у відрядженнях за кордоном. Окрім неї під час захоплення адмінбудівлі загинуло ще 3 протестувальників. 

 

Одночасно з цим, проведений YouGov швидкий онлайн-опитування показало, що 56% республіканців вважають вибори сфальсифікованими, а 45% з них підтримують штурм Капітолію. Нагадаємо, що метою протестуючих було не допустити сертифікації виборів, проте Джо Байдена все ж оголосили президентом США.

 

Одним з перших події на Капітолії розкритикував Джордж Буш-молодший, назвавши їх кроком на шляху до бананової республіки.

 

У відставку потягнулися члени команди Трампа – тільки що про відхід оголосив глава бюджетного офісу Білого дому Мік Мулвані. Ліберальна преса хором закликає кабінет міністрів не чекати 20-го січня і усунути Трампа від влади на основі 25-ї поправки до конституції США вже зараз.

 

Нагадаємо: