У Чернігові ветеранам АТО/ООС обмежили пільги через “коронавірус”

У Чернігові обмежили перевезення ветеранів, та інших пільгових категорій громадян у міському пасажирському транспорті. Мова йде про перевезення у робочі дні з 6 до 9 години ранку та з 4 до 7 вечора – пише “Армія-Inform”.

 

Тож у періоди, коли перевезення обмежені, пільговики повинні сплачувати повну вартість – 5 гривень у тролейбусі й 6 гривень у маршрутці.  Причини такого рішення, за словами міськради – перебування міста у “червоній зоні”. Через карантин є необхідність забезпечити перевезення громадян громадським транспортом в умовах, коли можна перевозити лише дуже невеликі групи людей.

 

“Пільги на міський проїзд закріплені законодавчо, тому будь-яке обмеження негативно впливатиме на кожного воїна. Ми як їздили, так і їздитимемо у будь-який час, за гроші чи безкоштовно, адже багато хто наразі пересувається до місця військової служби або роботи саме у ці години. На мою думку, на соціальну транспортну напругу це не впливатиме ніяк, а лише посилить невдоволення” – цитує “Армія-Inform”  учасника бойових дій на Сході України Владислава.

 

Нагадаємо: