В умовах запобіжних заходів поширенню коронавірусу Черкаси, як і всі міста України, живуть в режимі надзвичайної ситуації. Повністю призупинено рух громадського транспорту. Це рішення, покликане захистити здоров’я населення, стало викликом для тих, хто рятує людей щодня. Працівники медичної галузі часто не можуть дістатись робочих місць. У соціальних мережах ініціатори руху почали розповсюджувати заклики підвезти медиків, на які відреагували активісти. 29 Березня 2020 У Черкасах ветерани російсько-української війни ініціювали волонтерський рух «Допоможи лікарю», – повідомляє armyinform.

Проєкт усього за кілька днів зібрав майже сотню черкащан, які активно долучилися до нього. Ініціатор руху ветеран російсько-української війни Дмитро Кухарчук розповів, що нині активісти працюють щодня і, зокрема, здійснюють перевезення медиків, що проживають у Черкасах, медперсоналу із навколишніх сіл, доправляють до лікарень хворих, що потребують процедури гемодіалізу, допомагають родинам загиблих захисників. 

Роботу волонтерів підтримали і черкаські підприємці та небайдужі містяни. Нам допомагають паливом, засобами індивідуального захисту та усім необхідним. 

Приємно відчувати таку підтримку та готовність прийти на допомогу один одному в скрутний час, – розповідає Дмитро. Уже не перший раз волонтери підвозять мене на роботу. 

Це чудова ініціатива, дуже вдячна її організаторам, бажаю здоров’я усім, хто долучився до такого руху, – коментує молодша медична сестра Черкаської обласної лікарні Наталя, яку активісти щодня підвозять на роботу із Руської Поляни.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial