У Черкасах презентували фотовиставку “Незламні”

  У Черкаському художньому музеї презентували фотовиставку військових з ампутаціями. На виставці, в межах медіапроєкту “Незламні” інтернет-видання “18000”, представлено 16 світлинах та десять історій військових, які отримали поранення, наслідком яких стала ампутація.

  Проєкт реалізували у партнерстві з фотографом Ігорем Єфімовим, розповіла Суспільному організаторка заходу, журналістка видання Ірина Малюкова. Вона вважає, що кожен текст і фото створені, аби змусити суспільство замислитись над потребами ветеранів з інвалідністю.

  Ірина Малюкова додала: “Дуже хочу, щоб про наших ветеранів з ампутаціями думали не тільки тоді, коли складають політичні списки перед виборами й складають якусь красиву картинку, дуже хочу, щоб про них думали кожного дня“.

Організаторка заходу, журналістка Ірина Малюкова. 

  За словами фотографа Ігоря Єфімова, це не просто фотовиставка, а щось ширше: “Це медіапроєкт, було десять великих статей, великих текстів, тексти тут дуже важливі, я взагалі думаю, що мої фотографії трошечки підсилили такі потужні тексти“.

  Сергій Прядка — ветеран, призер “Ігор нескорених”. Він один з тих, про кого створили історію: “Суспільство знову робиться байдужим до війни, це психологічно дуже важко. Люди багато не розуміють, а саме наскільки масштабна ця війна. Всі повинні працювати на перемогу“.

  Ветеран Віталій Моцний — також герой спецпроєкту. Він розповів, що люди повинні розуміти, що військових з травмами буде дедалі більше: “Попри травми, ми продовжуємо залишатися дехто на службі, дехто якось по-іншому служить державі, тому добре, що такі проєкти є і багато людей дізнається про це“.

Ветеран Віталій Моцний.

НАГАДУЄМО: